„Oops I did it again!” Nasze rady, które „uratują” Cię, gdy zapomnisz o rocznicy ślubu

Rocznica ślubu dla kobiety to rzecz niemal święta, a jeżeli z jakiegoś powodu partner o niej zapomni, to musi liczyć się z bardzo przykrymi konsekwencjami, otóż krzyki będą naprzemienne z cichymi dniami, choć jak wiadomo partnerka może wytoczyć i zdecydowanie cięższe działa. Każdy facet, który już raz zapomniał o rocznicy wie „czym to pachnie”, dlatego jeżeli zdarzyło Ci się to już kolejny raz (choć szczerze nie potrafimy tego zrozumieć) to musisz szybko działać. Z naszą pomocą, a zasadniczo z pomocą naszego poradnika, możesz sobie pomóc. Zatem koniecznie zastosuj się do naszych rad. Już teraz jednak zdradzimy, że przyda się zakup akcesoriów rowerowych, bądź i czegoś zdecydowanie droższego.

W tym sęk, by się nie zdradzić

Oczywiście możemy udzielać rad, że warto zapisywać sobie wszystkie ważne daty w kalendarzu, ale większości z nas wydaje się, że przecież będziemy pamiętać. Rzeczywistość zazwyczaj bywa inna. Jeśli zdarzyło się Wam zapomnieć, to pamiętajcie, aby zachować pełen spokój. Teoretycznie możecie się przyznać, choć raczej tego nie radzimy. Nie warto także iść w zaparte, co najwyżej trzeba szybko zorganizować prezent, ale absolutnie nie może to być prezent byle jaki. Zatem nie należy kupić zwykłych supermarketowych czekoladek bądź też kwiatów. Prezent musi być jak najbardziej przemyślany, choć na owe przemyślenia nie macie wiele czasu. Pozostaje Wam jak najszybciej wybrać się na zakupy, albo też zastosować drugą taktykę, czyli powiedzieć, że prezent jeszcze nie dotarł, co wcale nie jest kłamstwem, gdyż rzeczywiście nie dotarł, bo go nie zakupiliście. Choć jeżeli jest już wieczór, a Wy właśnie stoicie i wysłuchujecie „kazania” na temat, jak mogliście zapomnieć, to takie tłumaczenia na nic się zdają. Zasada, że szybko możecie pójść do sklepu sprawdza się tylko i wyłącznie, jeżeli o rocznicy przypomina Wam się w godzinach, kiedy sklepy są jeszcze czynne i nie mówimy tutaj o supermarketach.

Jeżeli prawda wyjdzie na jaw…zachowajcie spokój

Jeżeli wieczorem wracacie do domu i witacie się z żoną, która daje Wam prezent z okazji rocznicy, to raczej żadne kłamstwo Wam nie pomoże, a jeszcze zaszkodzi. Wtedy nie pozostaje nic innego jak wysłuchać krzyku, przeprosić, ale konieczna będzie wtedy właściwa rehabilitacja, która bądź co bądź może być kosztowna dla portfela. Polecamy Wam następnego dnia, czym prędzej udać się do salonu jubilerskiego po kosztowny upominek. Na przeprosiny nie wystarczy tylko bukiet czerwonych róż. Warto zakupić choć kolczyki z białego złota z diamencikami albo też bransoletkę z charmsami, które będą symbolizować Wasz związek. Ponadto tego dnia czekajcie na swoją ukochaną nie tylko z prezentem, ale i przygotowaną przez Was kolacją. Jeżeli nie umiecie gotować, to nic nie szkodzi, zawsze jedzenie można zamówić.

Bo zainteresowania są ważne

Czasami można zrehabilitować się w bardzo łatwy sposób, wystarczy tylko znać swoją ukochaną i jej zainteresowania. Jeżeli uwielbia aktywności fizyczne, to możesz pomyśleć o podarunku, który jej się przyda. Dla miłośniczek jazdy na jednośladzie sprawdzą się akcesoria do roweru. Można wybrać stylowe bidony, ale i śmieszne dzwonki. Pamiętajcie jednak, że np. zakup karnetu na siłownie nie będzie już tak dobrze odebrany, podobnie jak zakup bezcukrowych słodkości. Z kolei jeżeli kobieta uwielbia czytać książki, to być może warto zakupić jej jakąś pozycję. Możliwości jest wiele, znacznie ma tutaj to, jak dobrze znacie swoją partnerkę.

Dla zapominalskich i nie tylko

Może was łączyć niebywałe uczucie, ale często bywa tak, że Wasze zainteresowania są zupełnie różne. Bywa i tak, że zwyczajnie nie wiecie czym żona się interesuje, gdyż na swoje zainteresowania zwyczajnie nie ma czasu. Dlatego w takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zakup czegoś uniwersalnego, co zazwyczaj podoba się płci pięknej. Tutaj macie dwie opcje, jedna to oczywiście zapach Chanel n5, z kolei druga, to karta podarunkowa do sklepu z butami.

Aby kobieta wybaczyła to, że zapomnieliście o rocznicy, musicie szybko pomyśleć, jak możecie ją przeprosić, tutaj najlepiej sprawdzą się prezenty, o których partnerka zawsze marzyła. Można też postawić na uniwersalne typu elegancka biżuteria, w końcu kobiety kochają perły i brylanty.

Redakcja bloco.pl